+90 212 643 94 70-0532 212 31 96

Sosyal Medyada Biz}

Fiyat Listesi – Mönüboard

Cafe ve restaurantların  belediye tarafından mecbur oldukları, ürünlerin fiyat listesini koymak mecburiyetindeler.Müşteri açısındanda fiyat listesi ihtiyaç olamktadır. Çok çeşitli fiyat listesi bulunmaktadır.üzerindeki resim ve fiyat değişken olup,led aydınlatmalı ürünler imal etmekteyiz.müşteri isteğine göre her ölçüde üretim yapılmaktadır.Ürün açılır,kapanır sistem olup dijital baskılı resimlerle isteğe uygun çalışılmaktadır.

Günümüzde Restaurant-Büfe-Cafeterya ve benzeri gıda satan işyerlerinin ihtiyacı olan Fiyat listeleri ve mönüboardlara zorunlu ihtiyaç duymaktadırlar.

Şirketimiz 40 yıllık  tecrübesi ile reklam sektöründe çeşitli şekillerde ve müşteri isteği doğrultusunda imalatını yaparak montajı ile birlikte hizmet vermektedir.

Yurt dışı ve yurt içinde çeşitli şehirlere iş yaparak müşteri memnuniyetini kazanmışızdır.Kişiye özel tasarımları ve son sistem uygulamaları yapmaktayız.

Mönüboard ve fiyat listeleri Led aydınlatma sistemleri ile ışıklandırılmakta olup slim kasa dediğimiz en ince 2 cm kalınlığında yapılabiliyor.

Standart sistemde kalınlık 6 cm dir.Üzerine pileksiglas konularak ister dijital baskı , ister Duratrans baskı ile resimler konularak Müşterinin isteğine göre

muhtelif ölçülerde yapılıp teslim ediliyor.

12 Ekim2018
Fiyat Listesi – Mönüboard içinyorumlar kapalı
8.888kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN