+90 212 643 94 70-0532 212 31 96

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

 

Şirket sahibi Kadir CEVAHİR; 1960 Yılında Rizede  doğmuş 1974 de ilk iş yerini Merterde açmış olup Fırça sanatı ile 1989 yılına kadar fırçası ,sanatı ve Grafik , Tasarım anlayışı  ile reklam sektöründe saygın yerini almıştır.

Gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayar sistemine geçerek fırçanın yerini Ploter makinası alarak teknolojinin ve digital reklamcılığın ilklerindedir.

1990 Yılında Topkapıda 1000 m2 iş yeri ile kurumsal firmalara seri üretimler yaparak Türkiye çapında reklam tabelaları monte ederek bünyesindeki 45 kişilik kadrosu ile gece gündüz çalışarak ülkesine hizmet etmiştir.

Daha sonra ülke krizinde kendi bünyesinde küçülerek 10 kişilik kadroya çekilerek Keresteciler Sitesinde iş hayatına devam ederk ayakta kalmayı başararak  bu günlere gelmiştir.

2000 yılında 320 xzaar 500 digital baskı makinası ,HP 1800 digital baskı makınası ve kendi teknoloji yeteneği ile 300×150 CNC Routher makinası yaparak,teknolojıyı takip etmek anlayışı ile 2008 yılında ÇİN’e (SHANGAİ) giderek teknoloji ve reklam fuarında gelişmeleri takıp ederek getirdiği makinalarla sektörde teknik anlamda reklamları en kaliteli şekilde yapmayı ve digital baskı sistemleri ile sektörde yerini korumaya devam etmiş olup,müşterilerine en iyiyi en kaliteli reklam hizmetini vermeye devan etmiştir.

Tüm Bu yılların tecrübesi ile ,her önüne gelenin reklamcı olduğu bu ekonomik piyasada müşteri en iyisine layiktir. ahlakını en yüksek değerde tutarak fiyatlarıdan taviz vermediği gibi hizmetinin kalitesini hiç düşürmeden MARKALAŞMA YOLUNDA adını zirveye yazdırmanın gururunu yaşamaktadır.

Kadir CEVAHİR MESİAD Merter sanayici ve iş adamları derneği’nin Yönetim kurulu üyesidir.

Kadir CEVAHİR MERTERSPOR Yönetim Kurulu Bşk. Genel  sekreteridir.