+90 212 643 94 70-0532 212 31 96

Sosyal Medyada Biz}

Led Ekranlı Sahneli Araçlar

MOBİL LED EKRAN ..  gün ışığı gece karanlığı , kar yağmur her türlü ortamda yayın yapabilme özelliği ile

MOBİL LED EKRAN

Mobil led ekranimizin ledleri p5 outdoor 6500 -7000 nits yuksek ışık güçü ledler  ile 9 kabinden  (96 cm *128 cm)  oluşmuştur. 3 metre yüksekliğinde  5 metre eninde  outdoor ( dış mekan )  mobil led ekran ..

LED ekranın üst noktası yerde  7 metre yüksekliktedir. Aracın şöför  tarafından sola açılan hidrolik sistemle çalışan yaklaşık 14 metre kare sahne platform mevcuttur. Platformun yerden yüksekliği 90 cm dir. Sahnenin tam arkasında 210 cm yüksekliğinde 420 cm eninde arka reklam fonu vardır..

Aracın kupayı gizlemek için aracın sağ ve sol taraflarına 165 cm eninde 300 cm yüksekliğinde vinil veya branda ile giydirme reklam alanı mevcuttur..uzun süreli kiralamalarda aracın dış kısmına konu ile ilgili yapıştırma  giydirmede uygulanabilmektedir..aracın icerisinde led in 2 metresi dik pozisyonda durmaktadır , kalan 1 metrelik kısım ise 90 derece eğik durmaktadır..led kullanılacağı zaman araca takılı yavru şanzuman sayesinde hidrolik sistemle önce üst kapak gerektiği kadar açılmakta ve daha sonra 90 derece eğik duran led hidrolik sistemle yaklaşık 15 saniyede dik duruma getirilir.ve arkasından led in tamamı hidrolik sistemle araçtan yukarı cıkarılır..bu işlem ise yaklaşık 20 saniye kadar sürer ve çalışır duruma getirilir. Led maksimum ışıkta ( beyaz fonda) 30 amper akım çekmektedir. 220 volt ile çalışmaktadır..aracın yayın yapılacağı alan park etmesinden sonra 1 kişi 10 dk gibi bir sürede led i çalışır duruma getirebilmektedir. Aynı gün içerisinde bir çok noktada , kısa zaman aralıkları ile yayın yapabilmektedir.Kullanım alanları kısaca  Mitingler, Festivaller, Açılışlar ve  Temel Atma törenleri ,Konserler ,Ramazan ve iftar  proğramları ( her gün bir başka noktada ), düğünler kısacası açık alanda yapılan her türlü etkinlikte  8 metre ile 150 metre arasında etkin seyredilme özelliği ile mobil led ekran..

Aracın kontrol odası mevcuttur ve burada bilgisayar ve led video processor yardım ile vga ,hdmı ,dvı ve Av1 ve Av2 girişleri sayesinde bir çok yayından gelen sinyal led ekrana aktarılmaktadır.

Gündüz – Gece , Yağmur – Kar , Gün ışığı – Gece karanlığı her türlü ortamda 6.500 nits ışık gücü ile yayın yapabilme özelliğine sahiptir.

Mobil led ekran ses .sahne jeneratör… şehir dışı için km gidiş ve dönüş olarak hesaplanır ve  şu an için günlük kiralama ücreti 2.000 tl.dir. çikiş yeri kayseri dır.. km ücreti 3.25 tl dır..üzun süreli kiralamalarda konaklama ve yemek üçreti kiralayan şahsa aittir..bu fiyatlar kdv hariçtir..bu üçret içinde mobil sahne ve led ekran içindir..istek doğrutusunda ses sistemi ve jeneratör ilave edilebilir..ses ve jeneratör için artı üçret ilave edilir..veya kiralayan kendiside ses veya jeneratör ilave yapabilir..herhangi bir üçret taleb edilmez..

 

 

11 Ekim2018
Led Ekranlı Sahneli Araçlar içinyorumlar kapalı
2.826kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN